Otwarcie Chapteru Pińczów 2015

01.08.2015 odbył się Zlot Motocyklowy w Pińczowie. Zdecydowanie Ponidzie należało do motocyklistów. Ryk pięknych maszyn słyszany na ulicach sygnalizował rozpoczęcie 3-y dniowego zlotu organizowanego przez klub motocyklowy Brave Dogs Polska Chapter Pińczów.

Już od piątku do ośrodka rekreacyjnego OSiR zaczęli zjeżdżać się zaprzyjaźnieni motocykliści z różnych klubów Polskiego Ruchu Motocyklowego. Zawitali do nas motocykliści z Brave Dogs Polska oraz Brave Dogs Polska Chapter Katowice i oczywiście z Macierzy. Przybyli również przedstawiciele Tarnowskiej Konfederacji Motocyklistów WATAHA oraz motocykliści z MKM 1948 Myszkowskiego Klubu Motocyklowego. Nie zabrakło również Zbójów z Gór Podhale i przedstawicieli Relaxed Riders ze Skierniewic. Gościliśmy również Skierniewickie Stowarzyszenie Motocyklowe "Żelazny Orzeł"pod egidą Vita składającego gratulacje nowym
członkom Klubu.
Głównym celem spotkania było uroczyste otwarcie kolejnego Chapter-u klubu Brave Dogs Polska w Pińczowie .
Macierzysty Oddział Klubu mieści się w Jaśle, jest to grupa pasjonatów i przyjaciół, którzy postanowili oficjalnie założyć klub pod nazwą Brave Dogs Polska i przystąpić do PRM (Polski Ruch Motocyklowy), który jednoczy w swoich szeregach kluby z całej Polski. Członkowie Klubu to przyjaciele z Pińczowa i okolic, którzy wspólnie wyjeżdżają w podróże, czasem małe, czasem duże Emotikon wink jak również i w życiu codziennym.

W sobotę o godzinie 11.00 spod ośrodka OSiR w Pińczowie wyruszyła wspaniała parada wszystkich przybyłych motocyklistów. Wspólnie odwiedzili stadninę koni KJ im I Pułku Strzelców Konnych w Michałowie. Następnie zawitali do Młodzaw Małych zwiedzić Ogród na rozstajach. W czasie trasy nie zabrakło również czasu na posiłek w Chrobrzu. W drodze powrotnej odwiedzili również sanatorium Marconi w Busku Zdroju by spróbować leczniczej wody siarczkowej. Około 16 wszyscy wrócili z powrotem do Pińczowa gdzie to odbyła się część oficjalna.
Około godziny 19.30 odbyło się uroczyste wręczenie barw klubowych nowo powstałemu Chapterowi Brave Dogs w Pińczowie. Członkowie mieli jednak nie lada zadanie i musieli się troszkę wykazać by dostać barwy Emotikon smile . Cała grupa znalazła się po uszy w pobliskim zalewie i tak po orzeźwiającej kąpieli wszyscy zostali oficjalnie przyjęci do nowo powstałego Klubu. 
Po wręczeniu kamizelek przyszedł czas na pokaz pierwszej pomocy zorganizowanego prze Osp Kije. Strażacy oraz ratownicy przekazali wiele cennych rad pomocnych w postępowaniu z poszkodowanymi w wypadku. Na samym końcu odbyła się bardziej imprezowa część zlotu, która potrwała aż do niedzieli. 
Po porannym posiłku wszycy udali się do Klubu Wodnego Kon-Tiki w Pińczowie gdzie korzystali z atrakcji motorowodnych za co najbardziej dziękujemy.
Kreator stron internetowych - strona bez programowania