Klub Motocyklowy Brave Dogs Polska Chapter Pińczów 
ul. 3-go Maja 40 28-400 Pińczów 
nr. konta MBank 
72114020040000390276050635

 Brave Dogs Polska Chapter Pińczów

W 2015 roku został rozwiązany Pińczowski Chapter C.O.  Oddział Pińczów zostaje powołany jako Brave Dogs Polska Chapter Pińczów. Początki Klubu sięgają 2009 roku. Macierzysty Oddział Klubu mieści się w Majdanie Królewskim, jest to grupa pasjonatów i przyjaciół, którzy postanowili oficjalnie założyć klub pod nazwą Brave Dogs Polska i przystąpić do PRM (Polski Ruch Motocyklowy), który jednoczy w swoich szeregach kluby motocyklowe z całej polski.

Naszym celem jest promowanie kultury motocyklowej na drogach. Na chwilę obecną naszą grupę stanowią przyjaciele z Pińczowa i okolic, którzy wspierają się w trasie jak i w życiu codziennym, często odwiedzamy zloty na południu polski, wspólnie spotykamy się, aby omówić sprawy związane z wyjazdami lub o naszych maszynach. Jeździmy, kiedy tylko chcemy i zawsze, kiedy możemy. Do naszej grupy może należeć każdy niezależnie jakiej „maszyny” dosiada, najważniejsze jest popieranie naszych poglądów. 

Z dniem 30.03.2015 roku Czarne Orły Chapter Pińczów zamyka oddział i przystępuje do Klubu Brave Dogs Polska, jako Brave Dogs Polska Chapter Pińczów.

Z poważaniem  

 Bambo 

Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Kreator stron internetowych - strona bez programowania