Aktualności

O Motomikołajkach, które organizują pińczowski klub motocyklowy. Można się przyłączyć do akcji

Pomagać i nieść radość można na wiele różnych sposobów. Z swoją inicjatywą wyszli pińczowscy motocykliści, którzy w tym roku również organizują akcję Motomikołajki. Na czym polega i kto może się do niej włączyć opowiada Tomasz Puchała, prezes Stowarzyszenia Brave Dogs Polska Chapter Pińczów. Po raz kolejny motocykliści z Pińczowa organizują Motomikołajki. Skąd pomysł na tę akcję? Motomikołaja organizujemy już po raz drugi. Czas świąteczny jest niezwykły, magiczny, ale nie dla każdego. Są dzieci, dorośli którzy niestety borykają się z chorobą bez względu na porę roku czy święta. Choroba nie wybiera. Dlatego postanowiliśmy właśnie teraz choć przez chwilę umilić czas dzieciom spędzającym jesienne dni na oddziale onkologii.
Czytaj więcej

Patrz w lusterka motocykle są wszędzie

Kliknij, aby edytować treść...
„Miś, zna dzieci nie od dziś” 2017

Otwarcie Chapteru Zlot Pińczów 2015 

Oficjalne nadanie Barw dla Brave Dogs Polska Chapter Pińczów 
Patrz w lusterka - motocykle są wszędzie 2015

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wspólnie z Klubem Motocyklowym Czarne Orły Pińczów, prowadzili w sobotę akcję „Patrz w Lusterka. Motocykle są Wszędzie!”  
Bezpieczeństwo na drodze – uwaga motocykliści 2013
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wspólnie z Klubem Motocyklowym Czarne Orły Pińczów, prowadzili w sobotę akcję „Patrz w Lusterka. Motocykle są Wszędzie!” 
Wspólne działania pińczowskiej drogówki oraz motocyklistów rozpoczęły się krótką odprawą służbową. Następnie jednoślady z Klubu Motocyklowego Czarne Orły Pińczów, pilotowani przez mundurowych przejechali ulicami miasta. W wyznaczonych punktach motocykliści wspierani przez policjantów, rozdawali kierującym pojazdami żółte naklejki z hasłem: „Patrz w Lusterka. Motocykle są Wszędzie” Natomiast stróże prawa przypominali, o tym aby podczas jazdy każdy uczestnik ruchu zachowywał szczególną ostrożność, czujność i kulturę. 
W ten sposób wszyscy będą mieli na drodze równe szanse. To była już druga edycja działań, które jednocześnie otwierają sezon motocyklowy na drogach powiatu pińczowskiego. 
Moto mikołaje 
w pińczowskim przedszkolu nr.3 2012

Prezenty lubi dostawac każdy, a szczególnie te, które są niespodziewane i tak właśnie dnia 5 grudnia 2012 roku została przeprowadzona akcja MotoMikołaje przez Klub Motocyklowy Czarne Orły. 
Zgodnie z planem akcja odbyła się wraz z firmą Kredyty Chwilówki w Przedszkolu nr 3 w Pińczowie. Dzieci przywitały gorąco motocyklistów, oraz samego Świętego Mikołaja na placu przedszkolnym. Z uwagą słuchały o bezpieczeństwie w ruchu drogowym na motocyklu. Po wspólnych zdjęciach udaliśmy się do sali przedszkolnej, gdzie każde dziecko otrzymało od Mikołaja paczkę słodyczy.
MotoMikołaje  – ODDZIAŁ ONKOLOGII I HEMATOLOGII DZIECIĘCEJ w Kielcach 

Zlot Brave Dogs Polska Jasło 2015

Zlot Brave Dogs Polska - Jasło 2015
Patrz w lusterka 
- motocykle są wszędzie 2014
Wyznaczeni członkowie Klubu Motocyklowego Czarne Orły Pińczów wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pińczowie, wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Polskiego Ruchu Motocyklowego PRM - "Patrz w lusterka - motocykle są wszędzie".
Akcja honorowego dawstwa krwi 2012
W dniu 13 grudnia 2012 r. w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Pińczowie odbyła się XX akcja oddawania krwi przez uczniów oraz absolwentów tej placówki. Każdy honorowy dawca krwi otrzymał nagrodę oraz w przyszkolnym internacie gorący posiłek, sponsorowany przez Klub Motocyklowy 
Czarne Orły. 
Kreator stron internetowych - strona bez programowania